baza firm

A.L.T.WOJCIECHOWSCY ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI Szczecin

Nazwa firmy A.L.T.WOJCIECHOWSCY ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI Szczecin

Nazwa: A.L.T.WOJCIECHOWSCY ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI
Numer regon
NIP 8520503154
PKD 1071Z,4711Z
Status firmy AKTYWNY
Adres BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 80 /
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-245
Poczta Szczecin
Powiat Szczecin
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1978-12-29
Osoba reprezentująca ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI

 

Dodatkowe informacje o firmie A.L.T.WOJCIECHOWSCY ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI:

Głównym profilem działalności firmy A.L.T.WOJCIECHOWSCY ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI jest wpisany w PKD 1071Z,4711Z. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecin w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie Szczecin. Firma A.L.T.WOJCIECHOWSCY ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8520503154.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności A.L.T.WOJCIECHOWSCY ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z A.L.T.WOJCIECHOWSCY ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 326201 0977976. Siedziba firmy mieści się pod adresem BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 80/ 70-245 Szczecin. Firma A.L.T.WOJCIECHOWSCY ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI jest reprezentowana przez ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI. Działalność firmy została rozpoczęta 1978-12-29 i na dzień dzisiejszy status firmy A.L.T.WOJCIECHOWSCY ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI ma status AKTYWNY. Firma A.L.T.WOJCIECHOWSCY ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI ma następujący adres korespondencyjny BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO  80 / w miejscowości SZCZECIN kod pocztowy 70-245 poczta SZCZECIN powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy A.L.T.WOJCIECHOWSCY ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o A.L.T.WOJCIECHOWSCY ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy A.L.T.WOJCIECHOWSCY ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Szczecin

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy