Nazwa firmy ALINA ŁUKASZEWICZ Szczecinek

Nazwa: ALINA ŁUKASZEWICZ
Numer regon
NIP 6731398776
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres Niecała 10 /
Miejscowość Szczecinek
Kod pocztowy 78-400
Poczta SZCZECINEK
Powiat szczecinecki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1986-08-14
Osoba reprezentująca ALINA ŁUKASZEWICZ

 

Dodatkowe informacje o firmie ALINA ŁUKASZEWICZ:

Głównym profilem działalności firmy ALINA ŁUKASZEWICZ jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecinek w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie szczecinecki. Firma ALINA ŁUKASZEWICZ jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 6731398776.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności ALINA ŁUKASZEWICZ, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z ALINA ŁUKASZEWICZ kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321501 0950262. Siedziba firmy mieści się pod adresem Niecała 10/ 78-400 Szczecinek. Firma ALINA ŁUKASZEWICZ jest reprezentowana przez ALINA ŁUKASZEWICZ. Działalność firmy została rozpoczęta 1986-08-14 i na dzień dzisiejszy status firmy ALINA ŁUKASZEWICZ ma status AKTYWNY. Firma ALINA ŁUKASZEWICZ ma następujący adres korespondencyjny Niecała  10 / w miejscowości Szczecinek kod pocztowy 78-400 poczta SZCZECINEK powiat szczecinecki i we województwie ZACHODNIOPOMORSKIE.

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy ALINA ŁUKASZEWICZ w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o ALINA ŁUKASZEWICZ, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy ALINA ŁUKASZEWICZ.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Szczecinek

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy