Nazwa firmy Andrzej Ignacyk Świdwin

Nazwa: Andrzej Ignacyk
Numer regon
NIP
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres ul. 3 Marca 53 /
Miejscowość Świdwin
Kod pocztowy 78-300
Poczta Świdwin
Powiat świdwiński
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1983-04-01
Osoba reprezentująca Andrzej Ignacyk

 

Dodatkowe informacje o firmie Andrzej Ignacyk:

Głównym profilem działalności firmy Andrzej Ignacyk jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Świdwin w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie świdwiński. Firma Andrzej Ignacyk jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze .

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Andrzej Ignacyk, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z Andrzej Ignacyk kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321601 0950322. Siedziba firmy mieści się pod adresem ul. 3 Marca 53/ 78-300 Świdwin. Firma Andrzej Ignacyk jest reprezentowana przez Andrzej Ignacyk. Działalność firmy została rozpoczęta 1983-04-01 i na dzień dzisiejszy status firmy Andrzej Ignacyk ma status AKTYWNY. Firma Andrzej Ignacyk ma następujący adres korespondencyjny ul. 3 Marca  53 / w miejscowości Świdwin kod pocztowy 78-300 poczta Świdwin powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Andrzej Ignacyk w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o Andrzej Ignacyk, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy Andrzej Ignacyk.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Świdwin

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy