baza firm

AQUA-GAZ ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO GAZOWEGO I C.O. MAREK FRYZOWICZ Szczecin

Nazwa firmy AQUA-GAZ ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO GAZOWEGO I C.O. MAREK FRYZOWICZ Szczecin

Nazwa: AQUA-GAZ ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO GAZOWEGO I C.O. MAREK FRYZOWICZ
Numer regon 810947669
NIP 8521807850
PKD 4222Z
Status firmy AKTYWNY
Adres ul. Antoniego Kaliny 8 / 19
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 71-118
Poczta Szczecin
Powiat Szczecin
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1996-10-01
Osoba reprezentująca MAREK FRYZOWICZ

 

Dodatkowe informacje o firmie AQUA-GAZ ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO GAZOWEGO I C.O. MAREK FRYZOWICZ:

Głównym profilem działalności firmy AQUA-GAZ ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO GAZOWEGO I C.O. MAREK FRYZOWICZ jest wpisany w PKD 4222Z. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecin w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie Szczecin. Firma AQUA-GAZ ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO GAZOWEGO I C.O. MAREK FRYZOWICZ jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 810947669 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8521807850.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności AQUA-GAZ ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO GAZOWEGO I C.O. MAREK FRYZOWICZ, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z AQUA-GAZ ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO GAZOWEGO I C.O. MAREK FRYZOWICZ kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 326201 0977976. Siedziba firmy mieści się pod adresem ul. Antoniego Kaliny 8/ 19 71-118 Szczecin. Firma AQUA-GAZ ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO GAZOWEGO I C.O. MAREK FRYZOWICZ jest reprezentowana przez MAREK FRYZOWICZ. Działalność firmy została rozpoczęta 1996-10-01 i na dzień dzisiejszy status firmy AQUA-GAZ ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO GAZOWEGO I C.O. MAREK FRYZOWICZ ma status AKTYWNY. Firma AQUA-GAZ ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO GAZOWEGO I C.O. MAREK FRYZOWICZ ma następujący adres korespondencyjny ul. Antoniego Kaliny  8 / 19 w miejscowości Szczecin kod pocztowy 71-118 poczta Szczecin powiat Szczecin i we województwie ZACHODNIOPOMORSKIE.

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy AQUA-GAZ ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO GAZOWEGO I C.O. MAREK FRYZOWICZ w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o AQUA-GAZ ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO GAZOWEGO I C.O. MAREK FRYZOWICZ, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy AQUA-GAZ ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO GAZOWEGO I C.O. MAREK FRYZOWICZ.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Szczecin

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy