baza firm

Barbara Jackowska MAŁA GASTRONOMIA I WYRÓB LODÓW „BISTRO” Dębno

Nazwa firmy Barbara Jackowska MAŁA GASTRONOMIA I WYRÓB LODÓW „BISTRO” Dębno

Nazwa: Barbara Jackowska MAŁA GASTRONOMIA I WYRÓB LODÓW „BISTRO”
Numer regon 210455229
NIP 5971133597
PKD 5610A
Status firmy AKTYWNY
Adres PLAC ZWYCIĘSTWA 3 /
Miejscowość Dębno
Kod pocztowy 74-400
Poczta Dębno
Powiat myśliborski
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1996-08-01
Osoba reprezentująca BARBARA JACKOWSKA

 

Dodatkowe informacje o firmie Barbara Jackowska MAŁA GASTRONOMIA I WYRÓB LODÓW „BISTRO”:

Głównym profilem działalności firmy Barbara Jackowska MAŁA GASTRONOMIA I WYRÓB LODÓW „BISTRO” jest wpisany w PKD 5610A. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Dębno w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie myśliborski. Firma Barbara Jackowska MAŁA GASTRONOMIA I WYRÓB LODÓW „BISTRO” jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 210455229 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 5971133597.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Barbara Jackowska MAŁA GASTRONOMIA I WYRÓB LODÓW „BISTRO”, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z Barbara Jackowska MAŁA GASTRONOMIA I WYRÓB LODÓW „BISTRO” kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321003 0935305. Siedziba firmy mieści się pod adresem PLAC ZWYCIĘSTWA 3/ 74-400 Dębno. Firma Barbara Jackowska MAŁA GASTRONOMIA I WYRÓB LODÓW „BISTRO” jest reprezentowana przez BARBARA JACKOWSKA. Działalność firmy została rozpoczęta 1996-08-01 i na dzień dzisiejszy status firmy Barbara Jackowska MAŁA GASTRONOMIA I WYRÓB LODÓW „BISTRO” ma status AKTYWNY. Firma Barbara Jackowska MAŁA GASTRONOMIA I WYRÓB LODÓW „BISTRO” ma następujący adres korespondencyjny PLAC ZWYCIĘSTWA  3 / w miejscowości Dębno kod pocztowy 74-400 poczta Dębno powiat myśliborski i we województwie ZACHODNIOPOMORSKIE.

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Barbara Jackowska MAŁA GASTRONOMIA I WYRÓB LODÓW „BISTRO” w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o Barbara Jackowska MAŁA GASTRONOMIA I WYRÓB LODÓW „BISTRO”, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy Barbara Jackowska MAŁA GASTRONOMIA I WYRÓB LODÓW „BISTRO”.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Dębno

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy