Nazwa firmy BARBARA MAZUREK Szczecin

Nazwa: BARBARA MAZUREK
Numer regon
NIP 8511526635
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres JANA ŻUPAŃSKIEGO 4 / 1
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy
Poczta Szczecin
Powiat Szczecin
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1996-09-01
Osoba reprezentująca BARBARA MAZUREK

 

Dodatkowe informacje o firmie BARBARA MAZUREK:

Głównym profilem działalności firmy BARBARA MAZUREK jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecin w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie Szczecin. Firma BARBARA MAZUREK jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8511526635.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności BARBARA MAZUREK, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z BARBARA MAZUREK kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 326201 0977976. Siedziba firmy mieści się pod adresem JANA ŻUPAŃSKIEGO 4/ 1 – Szczecin. Firma BARBARA MAZUREK jest reprezentowana przez BARBARA MAZUREK. Działalność firmy została rozpoczęta 1996-09-01 i na dzień dzisiejszy status firmy BARBARA MAZUREK ma status AKTYWNY. Firma BARBARA MAZUREK ma następujący adres korespondencyjny JANA ŻUPAŃSKIEGO  4 / 1 w miejscowości SZCZECIN kod pocztowy – poczta SZCZECIN powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy BARBARA MAZUREK w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o BARBARA MAZUREK, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy BARBARA MAZUREK.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Szczecin

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy