Nazwa firmy CZESŁAW DOŁGOWSKI Szczecinek

Nazwa: CZESŁAW DOŁGOWSKI
Numer regon
NIP
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres ul. Spółdzielcza 10b / 20
Miejscowość Szczecinek
Kod pocztowy 78-400
Poczta Szczecinek (miasto)
Powiat szczecinecki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1985-07-24
Osoba reprezentująca CZESŁAW DOŁGOWSKI

 

Dodatkowe informacje o firmie CZESŁAW DOŁGOWSKI:

Głównym profilem działalności firmy CZESŁAW DOŁGOWSKI jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecinek w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie szczecinecki. Firma CZESŁAW DOŁGOWSKI jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze .

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności CZESŁAW DOŁGOWSKI, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z CZESŁAW DOŁGOWSKI kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321501 0950262. Siedziba firmy mieści się pod adresem ul. Spółdzielcza 10b/ 20 78-400 Szczecinek. Firma CZESŁAW DOŁGOWSKI jest reprezentowana przez CZESŁAW DOŁGOWSKI. Działalność firmy została rozpoczęta 1985-07-24 i na dzień dzisiejszy status firmy CZESŁAW DOŁGOWSKI ma status AKTYWNY. Firma CZESŁAW DOŁGOWSKI ma następujący adres korespondencyjny ul. Spółdzielcza  10b / 20 w miejscowości Szczecinek kod pocztowy 78-400 poczta Szczecinek (miasto) powiat szczecinecki i we województwie ZACHODNIOPOMORSKIE.

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy CZESŁAW DOŁGOWSKI w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o CZESŁAW DOŁGOWSKI, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy CZESŁAW DOŁGOWSKI.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Szczecinek

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy