Nazwa firmy DANUTA GRAJEWSKA Stargard Szczeciński

Nazwa: DANUTA GRAJEWSKA
Numer regon
NIP 8541699004
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres CHOPINA 46B / 8
Miejscowość Stargard Szczeciński
Kod pocztowy
Poczta Stargard Szczeciński
Powiat stargardzki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1984-08-15
Osoba reprezentująca DANUTA GRAJEWSKA

 

Dodatkowe informacje o firmie DANUTA GRAJEWSKA:

Głównym profilem działalności firmy DANUTA GRAJEWSKA jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Stargard Szczeciński w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie stargardzki. Firma DANUTA GRAJEWSKA jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8541699004.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności DANUTA GRAJEWSKA, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z DANUTA GRAJEWSKA kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321401 0979596. Siedziba firmy mieści się pod adresem CHOPINA 46B/ 8 – Stargard Szczeciński. Firma DANUTA GRAJEWSKA jest reprezentowana przez DANUTA GRAJEWSKA. Działalność firmy została rozpoczęta 1984-08-15 i na dzień dzisiejszy status firmy DANUTA GRAJEWSKA ma status AKTYWNY. Firma DANUTA GRAJEWSKA ma następujący adres korespondencyjny CHOPINA  46B / 8 w miejscowości STARGARD SZCZECIŃSKI kod pocztowy – poczta STARGARD SZCZECIŃSKI powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy DANUTA GRAJEWSKA w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o DANUTA GRAJEWSKA, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy DANUTA GRAJEWSKA.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Stargard Szczeciński

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy