Nazwa firmy HAJDAŚ SYLWESTER Chojna

Nazwa: HAJDAŚ SYLWESTER
Numer regon
NIP 8581233855
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres UL. ROGOZIŃSKIEGO 6 /
Miejscowość Chojna
Kod pocztowy 74-500
Poczta Chojna
Powiat gryfiński
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1980-10-06
Osoba reprezentująca SYLWESTER HAJDAŚ

 

Dodatkowe informacje o firmie HAJDAŚ SYLWESTER:

Głównym profilem działalności firmy HAJDAŚ SYLWESTER jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Chojna w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie gryfiński. Firma HAJDAŚ SYLWESTER jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8581233855.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności HAJDAŚ SYLWESTER, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z HAJDAŚ SYLWESTER kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 320603 0978786. Siedziba firmy mieści się pod adresem UL. ROGOZIŃSKIEGO 6 / 74-500 Chojna. Firma HAJDAŚ SYLWESTER jest reprezentowana przez SYLWESTER HAJDAŚ. Działalność firmy została rozpoczęta 1980-10-06 i na dzień dzisiejszy status firmy HAJDAŚ SYLWESTER ma status AKTYWNY. Firma HAJDAŚ SYLWESTER ma następujący adres korespondencyjny UL. ROGOZIŃSKIEGO 6  / w miejscowości CHOJNA kod pocztowy 74-500 poczta CHOJNA powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy HAJDAŚ SYLWESTER w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o HAJDAŚ SYLWESTER, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy HAJDAŚ SYLWESTER.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Chojna

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy