Nazwa firmy JAROSŁAW VOHNOUT Szczecin

Nazwa: JAROSŁAW VOHNOUT
Numer regon
NIP 9551541742
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres TURKUSOWA 25 / 9
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy
Poczta Szczecin
Powiat Szczecin
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1996-09-01
Osoba reprezentująca JAROSŁAW VOHNOUT

 

Dodatkowe informacje o firmie JAROSŁAW VOHNOUT:

Głównym profilem działalności firmy JAROSŁAW VOHNOUT jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecin w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie Szczecin. Firma JAROSŁAW VOHNOUT jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 9551541742.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności JAROSŁAW VOHNOUT, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z JAROSŁAW VOHNOUT kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 326201 0977976. Siedziba firmy mieści się pod adresem TURKUSOWA 25/ 9 – Szczecin. Firma JAROSŁAW VOHNOUT jest reprezentowana przez JAROSŁAW VOHNOUT. Działalność firmy została rozpoczęta 1996-09-01 i na dzień dzisiejszy status firmy JAROSŁAW VOHNOUT ma status AKTYWNY. Firma JAROSŁAW VOHNOUT ma następujący adres korespondencyjny TURKUSOWA  25 / 9 w miejscowości SZCZECIN kod pocztowy – poczta SZCZECIN powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy JAROSŁAW VOHNOUT w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o JAROSŁAW VOHNOUT, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy JAROSŁAW VOHNOUT.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Szczecin

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy