Nazwa firmy Jerzy Łukaszewicz Kamień Pomorski

Nazwa: Jerzy Łukaszewicz
Numer regon
NIP
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres Staromiejska 5 / 22
Miejscowość Kamień Pomorski
Kod pocztowy 72-400
Poczta Kamień Pomorski
Powiat kamieński
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1983-06-21
Osoba reprezentująca Jerzy Łukaszewicz

 

Dodatkowe informacje o firmie Jerzy Łukaszewicz:

Głównym profilem działalności firmy Jerzy Łukaszewicz jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kamień Pomorski w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie kamieński. Firma Jerzy Łukaszewicz jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze .

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Jerzy Łukaszewicz, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z Jerzy Łukaszewicz kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 320703 0979113. Siedziba firmy mieści się pod adresem Staromiejska 5/ 22 72-400 Kamień Pomorski. Firma Jerzy Łukaszewicz jest reprezentowana przez Jerzy Łukaszewicz. Działalność firmy została rozpoczęta 1983-06-21 i na dzień dzisiejszy status firmy Jerzy Łukaszewicz ma status AKTYWNY. Firma Jerzy Łukaszewicz ma następujący adres korespondencyjny Staromiejska  5 / 22 w miejscowości Kamień Pomorski kod pocztowy 72-400 poczta Kamień Pomorski powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Jerzy Łukaszewicz w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o Jerzy Łukaszewicz, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy Jerzy Łukaszewicz.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Kamień Pomorski

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy