Nazwa firmy JÓZEF HINC Warszkowo

Nazwa: JÓZEF HINC
Numer regon
NIP
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres 99 /
Miejscowość Warszkowo
Kod pocztowy 76-100
Poczta SŁAWNO
Powiat sławieński
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1984-04-25
Osoba reprezentująca JÓZEF HINC

 

Dodatkowe informacje o firmie JÓZEF HINC:

Głównym profilem działalności firmy JÓZEF HINC jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Warszkowo w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie sławieński. Firma JÓZEF HINC jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze .

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności JÓZEF HINC, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z JÓZEF HINC kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321306 0750505. Siedziba firmy mieści się pod adresem 99/ 76-100 Warszkowo. Firma JÓZEF HINC jest reprezentowana przez JÓZEF HINC. Działalność firmy została rozpoczęta 1984-04-25 i na dzień dzisiejszy status firmy JÓZEF HINC ma status AKTYWNY. Firma JÓZEF HINC ma następujący adres korespondencyjny   99 / w miejscowości WARSZKOWO kod pocztowy 76-100 poczta SŁAWNO powiat SŁAWNO i we województwie ZACHODNIOPOMORSKIE.

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy JÓZEF HINC w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o JÓZEF HINC, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy JÓZEF HINC.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Warszkowo

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy