Nazwa firmy JÓZEF PRZYBYTEK Stargard Szczeciński

Nazwa: JÓZEF PRZYBYTEK
Numer regon
NIP 8542008930
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres BRZOZOWA 74 /
Miejscowość Stargard Szczeciński
Kod pocztowy
Poczta Stargard Szczeciński
Powiat stargardzki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1971-01-14
Osoba reprezentująca JÓZEF PRZYBYTEK

 

Dodatkowe informacje o firmie JÓZEF PRZYBYTEK:

Głównym profilem działalności firmy JÓZEF PRZYBYTEK jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Stargard Szczeciński w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie stargardzki. Firma JÓZEF PRZYBYTEK jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8542008930.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności JÓZEF PRZYBYTEK, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z JÓZEF PRZYBYTEK kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321401 0979596. Siedziba firmy mieści się pod adresem BRZOZOWA 74/ – Stargard Szczeciński. Firma JÓZEF PRZYBYTEK jest reprezentowana przez JÓZEF PRZYBYTEK. Działalność firmy została rozpoczęta 1971-01-14 i na dzień dzisiejszy status firmy JÓZEF PRZYBYTEK ma status AKTYWNY. Firma JÓZEF PRZYBYTEK ma następujący adres korespondencyjny BRZOZOWA  74 / w miejscowości STARGARD SZCZECIŃSKI kod pocztowy – poczta STARGARD SZCZECIŃSKI powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy JÓZEF PRZYBYTEK w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o JÓZEF PRZYBYTEK, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy JÓZEF PRZYBYTEK.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Stargard Szczeciński

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy