baza firm

KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK PIEKARNIA-CUKIERNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI Świnoujście

Nazwa firmy KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK PIEKARNIA-CUKIERNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI Świnoujście

Nazwa: KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK PIEKARNIA-CUKIERNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI
Numer regon 810391918
NIP 8550000475
PKD 1071Z,4711Z
Status firmy AKTYWNY
Adres MONTE CASSINO 34A /
Miejscowość Świnoujście
Kod pocztowy 72-600
Poczta ŚWINOUJŚCIE
Powiat Świnoujście
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1982-04-09
Osoba reprezentująca KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK

 

Dodatkowe informacje o firmie KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK PIEKARNIA-CUKIERNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI:

Głównym profilem działalności firmy KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK PIEKARNIA-CUKIERNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI jest wpisany w PKD 1071Z,4711Z. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Świnoujście w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie Świnoujście. Firma KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK PIEKARNIA-CUKIERNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 810391918 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8550000475.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK PIEKARNIA-CUKIERNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK PIEKARNIA-CUKIERNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 326301 0979722. Siedziba firmy mieści się pod adresem MONTE CASSINO 34A/ 72-600 Świnoujście. Firma KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK PIEKARNIA-CUKIERNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI jest reprezentowana przez KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK. Działalność firmy została rozpoczęta 1982-04-09 i na dzień dzisiejszy status firmy KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK PIEKARNIA-CUKIERNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI ma status AKTYWNY. Firma KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK PIEKARNIA-CUKIERNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI ma następujący adres korespondencyjny MONTE CASSINO  34A / w miejscowości ŚWINOUJŚCIE kod pocztowy 72-600 poczta ŚWINOUJŚCIE powiat m. Świnoujście i we województwie zachodniopomorskie.

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK PIEKARNIA-CUKIERNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK PIEKARNIA-CUKIERNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy KAZIMIERZ MIKOŁAJCZYK PIEKARNIA-CUKIERNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Świnoujście

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy