Nazwa firmy KRZYSZTOF BICZ Stargard Szczeciński

Nazwa: KRZYSZTOF BICZ
Numer regon 810635289
NIP 8541111040
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres KONARSKIEGO 5 / 1
Miejscowość Stargard Szczeciński
Kod pocztowy
Poczta Stargard Szczeciński
Powiat stargardzki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1994-09-01
Osoba reprezentująca KRZYSZTOF BICZ

 

Dodatkowe informacje o firmie KRZYSZTOF BICZ:

Głównym profilem działalności firmy KRZYSZTOF BICZ jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Stargard Szczeciński w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie stargardzki. Firma KRZYSZTOF BICZ jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 810635289 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8541111040.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności KRZYSZTOF BICZ, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z KRZYSZTOF BICZ kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321401 0979596. Siedziba firmy mieści się pod adresem KONARSKIEGO 5/ 1 – Stargard Szczeciński. Firma KRZYSZTOF BICZ jest reprezentowana przez KRZYSZTOF BICZ. Działalność firmy została rozpoczęta 1994-09-01 i na dzień dzisiejszy status firmy KRZYSZTOF BICZ ma status AKTYWNY. Firma KRZYSZTOF BICZ ma następujący adres korespondencyjny KONARSKIEGO  5 / 1 w miejscowości STARGARD SZCZECIŃSKI kod pocztowy – poczta STARGARD SZCZECIŃSKI powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy KRZYSZTOF BICZ w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o KRZYSZTOF BICZ, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy KRZYSZTOF BICZ.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Stargard Szczeciński

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy