Nazwa firmy KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI Szczecinek

Nazwa: KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI
Numer regon
NIP 6731385271
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres UL. JAGIEŁŁY 14 /
Miejscowość Szczecinek
Kod pocztowy 78-400
Poczta Szczecinek
Powiat szczecinecki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1984-03-12
Osoba reprezentująca KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI

 

Dodatkowe informacje o firmie KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI:

Głównym profilem działalności firmy KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecinek w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie szczecinecki. Firma KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 6731385271.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321501 0950262. Siedziba firmy mieści się pod adresem UL. JAGIEŁŁY 14/ 78-400 Szczecinek. Firma KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI jest reprezentowana przez KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI. Działalność firmy została rozpoczęta 1984-03-12 i na dzień dzisiejszy status firmy KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI ma status AKTYWNY. Firma KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI ma następujący adres korespondencyjny UL. JAGIEŁŁY  14 / w miejscowości SZCZECINEK kod pocztowy 78-400 poczta Szczecinek powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Szczecinek

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy