Nazwa firmy LEONARDA NOWACKA Szczecinek

Nazwa: LEONARDA NOWACKA
Numer regon
NIP 6731260575
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres UL. WIEJSKA 20 /
Miejscowość Szczecinek
Kod pocztowy 78-400
Poczta Szczecinek
Powiat szczecinecki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1983-07-27
Osoba reprezentująca LEONARDA NOWACKA

 

Dodatkowe informacje o firmie LEONARDA NOWACKA:

Głównym profilem działalności firmy LEONARDA NOWACKA jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecinek w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie szczecinecki. Firma LEONARDA NOWACKA jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 6731260575.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności LEONARDA NOWACKA, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z LEONARDA NOWACKA kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321501 0950262. Siedziba firmy mieści się pod adresem UL. WIEJSKA 20/ 78-400 Szczecinek. Firma LEONARDA NOWACKA jest reprezentowana przez LEONARDA NOWACKA. Działalność firmy została rozpoczęta 1983-07-27 i na dzień dzisiejszy status firmy LEONARDA NOWACKA ma status AKTYWNY. Firma LEONARDA NOWACKA ma następujący adres korespondencyjny UL. WIEJSKA  20 / w miejscowości SZCZECINEK kod pocztowy 78-400 poczta Szczecinek powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy LEONARDA NOWACKA w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o LEONARDA NOWACKA, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy LEONARDA NOWACKA.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Szczecinek

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy