Nazwa firmy Mirosława Śliwińska Kamień Pomorski

Nazwa: Mirosława Śliwińska
Numer regon
NIP 9860051556
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres Nowoogrodowa 4 /
Miejscowość Kamień Pomorski
Kod pocztowy 72-400
Poczta Kamień Pomorski
Powiat kamieński
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1995-04-01
Osoba reprezentująca Mirosława Śliwińska

 

Dodatkowe informacje o firmie Mirosława Śliwińska:

Głównym profilem działalności firmy Mirosława Śliwińska jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kamień Pomorski w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie kamieński. Firma Mirosława Śliwińska jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 9860051556.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Mirosława Śliwińska, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z Mirosława Śliwińska kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 320703 0979113. Siedziba firmy mieści się pod adresem Nowoogrodowa 4/ 72-400 Kamień Pomorski. Firma Mirosława Śliwińska jest reprezentowana przez Mirosława Śliwińska. Działalność firmy została rozpoczęta 1995-04-01 i na dzień dzisiejszy status firmy Mirosława Śliwińska ma status AKTYWNY. Firma Mirosława Śliwińska ma następujący adres korespondencyjny Nowoogrodowa  4 / w miejscowości Kamień Pomorski kod pocztowy 72-400 poczta Kamień Pomorski powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Mirosława Śliwińska w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o Mirosława Śliwińska, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy Mirosława Śliwińska.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Kamień Pomorski

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy