Nazwa firmy PAWEŁ MARCZEWSKI Szczecin

Nazwa: PAWEŁ MARCZEWSKI
Numer regon
NIP
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres MŁODZIEŻY POLSKIEJ 38 / 5
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy
Poczta Szczecin
Powiat Szczecin
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 2001-03-18
Osoba reprezentująca PAWEŁ MARCZEWSKI

 

Dodatkowe informacje o firmie PAWEŁ MARCZEWSKI:

Głównym profilem działalności firmy PAWEŁ MARCZEWSKI jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecin w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie Szczecin. Firma PAWEŁ MARCZEWSKI jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze .

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności PAWEŁ MARCZEWSKI, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z PAWEŁ MARCZEWSKI kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 326201 0977976. Siedziba firmy mieści się pod adresem MŁODZIEŻY POLSKIEJ 38/ 5 – Szczecin. Firma PAWEŁ MARCZEWSKI jest reprezentowana przez PAWEŁ MARCZEWSKI. Działalność firmy została rozpoczęta 2001-03-18 i na dzień dzisiejszy status firmy PAWEŁ MARCZEWSKI ma status AKTYWNY. Firma PAWEŁ MARCZEWSKI ma następujący adres korespondencyjny MŁODZIEŻY POLSKIEJ  38 / 5 w miejscowości SZCZECIN kod pocztowy – poczta SZCZECIN powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy PAWEŁ MARCZEWSKI w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o PAWEŁ MARCZEWSKI, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy PAWEŁ MARCZEWSKI.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Szczecin

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy