Nazwa firmy PIOTR WALTER Stargard Szczeciński

Nazwa: PIOTR WALTER
Numer regon
NIP 8541852859
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres OS KOPERNIKA 6C / 10
Miejscowość Stargard Szczeciński
Kod pocztowy
Poczta Stargard Szczeciński
Powiat stargardzki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1982-06-03
Osoba reprezentująca PIOTR WALTER

 

Dodatkowe informacje o firmie PIOTR WALTER:

Głównym profilem działalności firmy PIOTR WALTER jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Stargard Szczeciński w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie stargardzki. Firma PIOTR WALTER jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8541852859.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności PIOTR WALTER, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z PIOTR WALTER kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321401 0979596. Siedziba firmy mieści się pod adresem OS KOPERNIKA 6C/ 10 – Stargard Szczeciński. Firma PIOTR WALTER jest reprezentowana przez PIOTR WALTER. Działalność firmy została rozpoczęta 1982-06-03 i na dzień dzisiejszy status firmy PIOTR WALTER ma status AKTYWNY. Firma PIOTR WALTER ma następujący adres korespondencyjny OS KOPERNIKA  6C / 10 w miejscowości STARGARD SZCZECIŃSKI kod pocztowy – poczta STARGARD SZCZECIŃSKI powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy PIOTR WALTER w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o PIOTR WALTER, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy PIOTR WALTER.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Stargard Szczeciński

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy