Nazwa firmy ROMUALD CHMIELARSKI Szczecinek

Nazwa: ROMUALD CHMIELARSKI
Numer regon
NIP 6731774357
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres UL. ŚWIERCZEWSKIEGO 28B / 6
Miejscowość Szczecinek
Kod pocztowy 78-400
Poczta Szczecinek
Powiat szczecinecki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1986-02-27
Osoba reprezentująca ROMUALD CHMIELARSKI

 

Dodatkowe informacje o firmie ROMUALD CHMIELARSKI:

Głównym profilem działalności firmy ROMUALD CHMIELARSKI jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecinek w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie szczecinecki. Firma ROMUALD CHMIELARSKI jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 6731774357.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności ROMUALD CHMIELARSKI, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z ROMUALD CHMIELARSKI kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321501 0950262. Siedziba firmy mieści się pod adresem UL. ŚWIERCZEWSKIEGO 28B/ 6 78-400 Szczecinek. Firma ROMUALD CHMIELARSKI jest reprezentowana przez ROMUALD CHMIELARSKI. Działalność firmy została rozpoczęta 1986-02-27 i na dzień dzisiejszy status firmy ROMUALD CHMIELARSKI ma status AKTYWNY. Firma ROMUALD CHMIELARSKI ma następujący adres korespondencyjny UL. ŚWIERCZEWSKIEGO  28B / 6 w miejscowości SZCZECINEK kod pocztowy 78-400 poczta Szczecinek powiat szczecinecki i we województwie Zachodniopomorskie.

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy ROMUALD CHMIELARSKI w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o ROMUALD CHMIELARSKI, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy ROMUALD CHMIELARSKI.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Szczecinek

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy