Nazwa firmy Stanisław Proch Kamień Pomorski

Nazwa: Stanisław Proch
Numer regon
NIP 8571290082
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres Szpitalna 1a / 8
Miejscowość Kamień Pomorski
Kod pocztowy 72-400
Poczta Kamień Pomorski
Powiat kamieński
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1970-05-12
Osoba reprezentująca Stanisław Proch

 

Dodatkowe informacje o firmie Stanisław Proch:

Głównym profilem działalności firmy Stanisław Proch jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kamień Pomorski w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie kamieński. Firma Stanisław Proch jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8571290082.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Stanisław Proch, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z Stanisław Proch kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 320703 0979113. Siedziba firmy mieści się pod adresem Szpitalna 1a/ 8 72-400 Kamień Pomorski. Firma Stanisław Proch jest reprezentowana przez Stanisław Proch. Działalność firmy została rozpoczęta 1970-05-12 i na dzień dzisiejszy status firmy Stanisław Proch ma status AKTYWNY. Firma Stanisław Proch ma następujący adres korespondencyjny Szpitalna  1a / 8 w miejscowości Kamień Pomorski kod pocztowy 72-400 poczta Kamień Pomorski powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Stanisław Proch w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o Stanisław Proch, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy Stanisław Proch.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Kamień Pomorski

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy