Nazwa firmy TADEUSZ GONTAREK Szczecinek

Nazwa: TADEUSZ GONTAREK
Numer regon
NIP 6731276174
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres UL. CHODKIEWICZA 7 /
Miejscowość Szczecinek
Kod pocztowy 78-400
Poczta Szczecinek
Powiat szczecinecki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1972-06-02
Osoba reprezentująca TADEUSZ GONTAREK

 

Dodatkowe informacje o firmie TADEUSZ GONTAREK:

Głównym profilem działalności firmy TADEUSZ GONTAREK jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecinek w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie szczecinecki. Firma TADEUSZ GONTAREK jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 6731276174.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności TADEUSZ GONTAREK, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z TADEUSZ GONTAREK kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321501 0950262. Siedziba firmy mieści się pod adresem UL. CHODKIEWICZA 7/ 78-400 Szczecinek. Firma TADEUSZ GONTAREK jest reprezentowana przez TADEUSZ GONTAREK. Działalność firmy została rozpoczęta 1972-06-02 i na dzień dzisiejszy status firmy TADEUSZ GONTAREK ma status AKTYWNY. Firma TADEUSZ GONTAREK ma następujący adres korespondencyjny UL. CHODKIEWICZA  7 / w miejscowości SZCZECINEK kod pocztowy 78-400 poczta Szczecinek powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy TADEUSZ GONTAREK w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o TADEUSZ GONTAREK, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy TADEUSZ GONTAREK.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Szczecinek

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy