baza firm

TAXI i KEBAB – Mała Gastronomia – Ryszard Piotrowski Nowogard

Nazwa firmy TAXI i KEBAB – Mała Gastronomia – Ryszard Piotrowski Nowogard

Nazwa: TAXI i KEBAB – Mała Gastronomia – Ryszard Piotrowski
Numer regon 810623292
NIP 8590007124
PKD 4932Z
Status firmy AKTYWNY
Adres ul. Grota – Roweckiego 3 /
Miejscowość Nowogard
Kod pocztowy 72-200
Poczta Nowogard
Powiat goleniowski
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1978-05-31
Osoba reprezentująca Ryszard Piotrowski

 

Dodatkowe informacje o firmie TAXI i KEBAB – Mała Gastronomia – Ryszard Piotrowski:

Głównym profilem działalności firmy TAXI i KEBAB – Mała Gastronomia – Ryszard Piotrowski jest wpisany w PKD 4932Z. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Nowogard w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie goleniowski. Firma TAXI i KEBAB – Mała Gastronomia – Ryszard Piotrowski jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 810623292 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8590007124.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności TAXI i KEBAB – Mała Gastronomia – Ryszard Piotrowski, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z TAXI i KEBAB – Mała Gastronomia – Ryszard Piotrowski kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 320404 0979389. Siedziba firmy mieści się pod adresem ul. Grota – Roweckiego 3/ 72-200 Nowogard. Firma TAXI i KEBAB – Mała Gastronomia – Ryszard Piotrowski jest reprezentowana przez Ryszard Piotrowski. Działalność firmy została rozpoczęta 1978-05-31 i na dzień dzisiejszy status firmy TAXI i KEBAB – Mała Gastronomia – Ryszard Piotrowski ma status AKTYWNY. Firma TAXI i KEBAB – Mała Gastronomia – Ryszard Piotrowski ma następujący adres korespondencyjny ul. Grota – Roweckiego  3 / w miejscowości Nowogard kod pocztowy 72-200 poczta Nowogard powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy TAXI i KEBAB – Mała Gastronomia – Ryszard Piotrowski w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o TAXI i KEBAB – Mała Gastronomia – Ryszard Piotrowski, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy TAXI i KEBAB – Mała Gastronomia – Ryszard Piotrowski.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Nowogard

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy