baza firm

TRANSPORT CIĘŻAROWY MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA FRANCISZEK JAWORSKI Świnoujście

Nazwa firmy TRANSPORT CIĘŻAROWY MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA FRANCISZEK JAWORSKI Świnoujście

Nazwa: TRANSPORT CIĘŻAROWY MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA FRANCISZEK JAWORSKI
Numer regon 008287969
NIP 8550025009
PKD 4941Z
Status firmy AKTYWNY
Adres ul. Zamkowa 6 /
Miejscowość Świnoujście
Kod pocztowy 72-600
Poczta Świnoujście
Powiat Świnoujście
Województwo zachodniopomorskie
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1983-11-15
Osoba reprezentująca FRANCISZEK JAWORSKI

 

Dodatkowe informacje o firmie TRANSPORT CIĘŻAROWY MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA FRANCISZEK JAWORSKI:

Głównym profilem działalności firmy TRANSPORT CIĘŻAROWY MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA FRANCISZEK JAWORSKI jest wpisany w PKD 4941Z. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Świnoujście w województwie zachodniopomorskie w powiecie Świnoujście. Firma TRANSPORT CIĘŻAROWY MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA FRANCISZEK JAWORSKI jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 008287969 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8550025009.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności TRANSPORT CIĘŻAROWY MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA FRANCISZEK JAWORSKI, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z TRANSPORT CIĘŻAROWY MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA FRANCISZEK JAWORSKI kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 326301 0979722. Siedziba firmy mieści się pod adresem ul. Zamkowa 6/ 72-600 Świnoujście. Firma TRANSPORT CIĘŻAROWY MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA FRANCISZEK JAWORSKI jest reprezentowana przez FRANCISZEK JAWORSKI. Działalność firmy została rozpoczęta 1983-11-15 i na dzień dzisiejszy status firmy TRANSPORT CIĘŻAROWY MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA FRANCISZEK JAWORSKI ma status AKTYWNY. Firma TRANSPORT CIĘŻAROWY MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA FRANCISZEK JAWORSKI ma następujący adres korespondencyjny ul. Zamkowa  6 / w miejscowości Świnoujście kod pocztowy 72-600 poczta Świnoujście powiat Świnoujście i we województwie zachodniopomorskie.

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy TRANSPORT CIĘŻAROWY MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA FRANCISZEK JAWORSKI w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o TRANSPORT CIĘŻAROWY MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA FRANCISZEK JAWORSKI, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy TRANSPORT CIĘŻAROWY MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA FRANCISZEK JAWORSKI.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Świnoujście

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy