baza firm

USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO C.O. I GAZOWE BOGDAN BLICHARZ Koszalin

Nazwa firmy USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO C.O. I GAZOWE BOGDAN BLICHARZ Koszalin

Nazwa: USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO C.O. I GAZOWE BOGDAN BLICHARZ
Numer regon 330060334
NIP 6690406905
PKD 4322Z
Status firmy AKTYWNY
Adres Tulipanów 9 / 2
Miejscowość Koszalin
Kod pocztowy 75-678
Poczta Koszalin
Powiat Koszalin
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1983-07-26
Osoba reprezentująca BOGDAN BLICHARZ

 

Dodatkowe informacje o firmie USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO C.O. I GAZOWE BOGDAN BLICHARZ:

Głównym profilem działalności firmy USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO C.O. I GAZOWE BOGDAN BLICHARZ jest wpisany w PKD 4322Z. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Koszalin w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie Koszalin. Firma USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO C.O. I GAZOWE BOGDAN BLICHARZ jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 330060334 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 6690406905.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO C.O. I GAZOWE BOGDAN BLICHARZ, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO C.O. I GAZOWE BOGDAN BLICHARZ kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 326101 0949448. Siedziba firmy mieści się pod adresem Tulipanów 9/ 2 75-678 Koszalin. Firma USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO C.O. I GAZOWE BOGDAN BLICHARZ jest reprezentowana przez BOGDAN BLICHARZ. Działalność firmy została rozpoczęta 1983-07-26 i na dzień dzisiejszy status firmy USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO C.O. I GAZOWE BOGDAN BLICHARZ ma status AKTYWNY. Firma USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO C.O. I GAZOWE BOGDAN BLICHARZ ma następujący adres korespondencyjny Tulipanów  9 / 2 w miejscowości Koszalin kod pocztowy 75-678 poczta Koszalin powiat Koszalin i we województwie ZACHODNIOPOMORSKIE.

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO C.O. I GAZOWE BOGDAN BLICHARZ w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO C.O. I GAZOWE BOGDAN BLICHARZ, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO C.O. I GAZOWE BOGDAN BLICHARZ.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Koszalin

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy