baza firm

USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO,CO I GAZOWE JAN BEJNER Kołobrzeg

Nazwa firmy USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO,CO I GAZOWE JAN BEJNER Kołobrzeg

Nazwa: USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO,CO I GAZOWE JAN BEJNER
Numer regon 330078015
NIP 6710009137
PKD 4322Z
Status firmy AKTYWNY
Adres ul. 6 Dywizji Piechoty 65B /
Miejscowość Kołobrzeg
Kod pocztowy 78-100
Poczta Kołobrzeg
Powiat kołobrzeski
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy —-
Strona www
Data rozpoczęcia 1985-08-12
Osoba reprezentująca Jan Bejner

 

Dodatkowe informacje o firmie USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO,CO I GAZOWE JAN BEJNER:

Głównym profilem działalności firmy USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO,CO I GAZOWE JAN BEJNER jest wpisany w PKD 4322Z. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kołobrzeg w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie kołobrzeski. Firma USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO,CO I GAZOWE JAN BEJNER jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 330078015 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 6710009137.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO,CO I GAZOWE JAN BEJNER, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail —-

Jeśli chcesz nawiązać z USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO,CO I GAZOWE JAN BEJNER kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 320801 0950026. Siedziba firmy mieści się pod adresem ul. 6 Dywizji Piechoty 65B/ 78-100 Kołobrzeg. Firma USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO,CO I GAZOWE JAN BEJNER jest reprezentowana przez Jan Bejner. Działalność firmy została rozpoczęta 1985-08-12 i na dzień dzisiejszy status firmy USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO,CO I GAZOWE JAN BEJNER ma status AKTYWNY. Firma USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO,CO I GAZOWE JAN BEJNER ma następujący adres korespondencyjny ul. 6 Dywizji Piechoty  65B / w miejscowości Kołobrzeg kod pocztowy 78-100 poczta Kołobrzeg powiat kołobrzeski i we województwie ZACHODNIOPOMORSKIE.

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO,CO I GAZOWE JAN BEJNER w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO,CO I GAZOWE JAN BEJNER, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO,CO I GAZOWE JAN BEJNER.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Kołobrzeg

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy