Nazwa firmy Waldemar Hajduk Przeradz

Nazwa: Waldemar Hajduk
Numer regon
NIP 1131418054
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres 16 /
Miejscowość Przeradz
Kod pocztowy 78-451
Poczta Przeradz
Powiat szczecinecki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1978-10-14
Osoba reprezentująca Waldemar Hajduk

 

Dodatkowe informacje o firmie Waldemar Hajduk:

Głównym profilem działalności firmy Waldemar Hajduk jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Przeradz w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie szczecinecki. Firma Waldemar Hajduk jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 1131418054.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Waldemar Hajduk, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z Waldemar Hajduk kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321505 0306578. Siedziba firmy mieści się pod adresem 16/ 78-451 Przeradz. Firma Waldemar Hajduk jest reprezentowana przez Waldemar Hajduk. Działalność firmy została rozpoczęta 1978-10-14 i na dzień dzisiejszy status firmy Waldemar Hajduk ma status AKTYWNY. Firma Waldemar Hajduk ma następujący adres korespondencyjny   16 / w miejscowości Przeradz kod pocztowy 78-451 poczta Przeradz powiat szczecinecki i we województwie ZACHODNIOPOMORSKIE.

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Waldemar Hajduk w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o Waldemar Hajduk, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy Waldemar Hajduk.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Przeradz

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy