Nazwa firmy WALDEMAR MACIEJEWSKI Gryfino

Nazwa: WALDEMAR MACIEJEWSKI
Numer regon
NIP 8520503674
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 7 /
Miejscowość Gryfino
Kod pocztowy
Poczta Gryfino
Powiat gryfiński
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1977-05-02
Osoba reprezentująca WALDEMAR MACIEJEWSKI

 

Dodatkowe informacje o firmie WALDEMAR MACIEJEWSKI:

Głównym profilem działalności firmy WALDEMAR MACIEJEWSKI jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Gryfino w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie gryfiński. Firma WALDEMAR MACIEJEWSKI jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8520503674.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności WALDEMAR MACIEJEWSKI, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z WALDEMAR MACIEJEWSKI kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 320604 0979076. Siedziba firmy mieści się pod adresem ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 7/ – Gryfino. Firma WALDEMAR MACIEJEWSKI jest reprezentowana przez WALDEMAR MACIEJEWSKI. Działalność firmy została rozpoczęta 1977-05-02 i na dzień dzisiejszy status firmy WALDEMAR MACIEJEWSKI ma status AKTYWNY. Firma WALDEMAR MACIEJEWSKI ma następujący adres korespondencyjny ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO  7 / w miejscowości GRYFINO kod pocztowy – poczta GRYFINO powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy WALDEMAR MACIEJEWSKI w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o WALDEMAR MACIEJEWSKI, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy WALDEMAR MACIEJEWSKI.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Gryfino

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy