baza firm

WALDEMAR WRÓBLEWSKI Stargard Szczeciński

Nazwa firmy WALDEMAR WRÓBLEWSKI Stargard Szczeciński

Nazwa: WALDEMAR WRÓBLEWSKI
Numer regon 810556638
NIP 8541056677
PKD 9523Z
Status firmy AKTYWNY
Adres J SŁOWACKIEGO 6 / 6
Miejscowość Stargard Szczeciński
Kod pocztowy
Poczta Stargard Szczeciński
Powiat stargardzki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1985-03-05
Osoba reprezentująca WALDEMAR WRÓBLEWSKI

 

Dodatkowe informacje o firmie WALDEMAR WRÓBLEWSKI:

Głównym profilem działalności firmy WALDEMAR WRÓBLEWSKI jest wpisany w PKD 9523Z. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Stargard Szczeciński w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie stargardzki. Firma WALDEMAR WRÓBLEWSKI jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 810556638 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8541056677.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności WALDEMAR WRÓBLEWSKI, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z WALDEMAR WRÓBLEWSKI kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321401 0979596. Siedziba firmy mieści się pod adresem J SŁOWACKIEGO 6/ 6 – Stargard Szczeciński. Firma WALDEMAR WRÓBLEWSKI jest reprezentowana przez WALDEMAR WRÓBLEWSKI. Działalność firmy została rozpoczęta 1985-03-05 i na dzień dzisiejszy status firmy WALDEMAR WRÓBLEWSKI ma status AKTYWNY. Firma WALDEMAR WRÓBLEWSKI ma następujący adres korespondencyjny J SŁOWACKIEGO  6 / 6 w miejscowości STARGARD SZCZECIŃSKI kod pocztowy – poczta STARGARD SZCZECIŃSKI powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy WALDEMAR WRÓBLEWSKI w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o WALDEMAR WRÓBLEWSKI, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy WALDEMAR WRÓBLEWSKI.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Stargard Szczeciński

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy