Nazwa firmy Władysław Kurkiewicz Górki

Nazwa: Władysław Kurkiewicz
Numer regon
NIP 9860015313
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres 21 /
Miejscowość Górki
Kod pocztowy 72-400
Poczta Kamień Pomorski
Powiat kamieński
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1975-03-24
Osoba reprezentująca Władysław Kurkiewicz

 

Dodatkowe informacje o firmie Władysław Kurkiewicz:

Głównym profilem działalności firmy Władysław Kurkiewicz jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Górki w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie kamieński. Firma Władysław Kurkiewicz jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 9860015313.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Władysław Kurkiewicz, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z Władysław Kurkiewicz kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 320703 0776953. Siedziba firmy mieści się pod adresem 21/ 72-400 Górki. Firma Władysław Kurkiewicz jest reprezentowana przez Władysław Kurkiewicz. Działalność firmy została rozpoczęta 1975-03-24 i na dzień dzisiejszy status firmy Władysław Kurkiewicz ma status AKTYWNY. Firma Władysław Kurkiewicz ma następujący adres korespondencyjny   21 / w miejscowości Górki kod pocztowy 72-400 poczta Kamień Pomorski powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Władysław Kurkiewicz w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o Władysław Kurkiewicz, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy Władysław Kurkiewicz.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Górki

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy