baza firm

Włodzimierz Ujazdowski Kamień Pomorski

Nazwa firmy Włodzimierz Ujazdowski Kamień Pomorski

Nazwa: Włodzimierz Ujazdowski
Numer regon
NIP 8571258457
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres Szpitalna 7c / 1
Miejscowość Kamień Pomorski
Kod pocztowy 72-400
Poczta Kamień Pomorski
Powiat kamieński
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1983-04-12
Osoba reprezentująca Włodzimierz Ujazdowski

 

Dodatkowe informacje o firmie Włodzimierz Ujazdowski:

Głównym profilem działalności firmy Włodzimierz Ujazdowski jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kamień Pomorski w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie kamieński. Firma Włodzimierz Ujazdowski jest zarejestrowana w Regonie pod numerem natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8571258457.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Włodzimierz Ujazdowski, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z Włodzimierz Ujazdowski kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 320703 0979113. Siedziba firmy mieści się pod adresem Szpitalna 7c/ 1 72-400 Kamień Pomorski. Firma Włodzimierz Ujazdowski jest reprezentowana przez Włodzimierz Ujazdowski. Działalność firmy została rozpoczęta 1983-04-12 i na dzień dzisiejszy status firmy Włodzimierz Ujazdowski ma status AKTYWNY. Firma Włodzimierz Ujazdowski ma następujący adres korespondencyjny Szpitalna  7c / 1 w miejscowości Kamień Pomorski kod pocztowy 72-400 poczta Kamień Pomorski powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Włodzimierz Ujazdowski w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o Włodzimierz Ujazdowski, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy Włodzimierz Ujazdowski.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Kamień Pomorski

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy