baza firm

ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I GAZOWEGO LESZEK ZAKRZEWSKI Świnoujście

Nazwa firmy ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I GAZOWEGO LESZEK ZAKRZEWSKI Świnoujście

Nazwa: ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I GAZOWEGO LESZEK ZAKRZEWSKI
Numer regon 006612885
NIP 8551004133
PKD 4322Z
Status firmy AKTYWNY
Adres ul. Wincentego Witosa 3A / 7
Miejscowość Świnoujście
Kod pocztowy 72-600
Poczta Świnoujście
Powiat Świnoujście
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1985-04-16
Osoba reprezentująca LESZEK ZAKRZEWSKI

 

Dodatkowe informacje o firmie ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I GAZOWEGO LESZEK ZAKRZEWSKI:

Głównym profilem działalności firmy ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I GAZOWEGO LESZEK ZAKRZEWSKI jest wpisany w PKD 4322Z. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Świnoujście w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie Świnoujście. Firma ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I GAZOWEGO LESZEK ZAKRZEWSKI jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 006612885 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8551004133.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I GAZOWEGO LESZEK ZAKRZEWSKI, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I GAZOWEGO LESZEK ZAKRZEWSKI kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 326301 0979722. Siedziba firmy mieści się pod adresem ul. Wincentego Witosa 3A/ 7 72-600 Świnoujście. Firma ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I GAZOWEGO LESZEK ZAKRZEWSKI jest reprezentowana przez LESZEK ZAKRZEWSKI. Działalność firmy została rozpoczęta 1985-04-16 i na dzień dzisiejszy status firmy ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I GAZOWEGO LESZEK ZAKRZEWSKI ma status AKTYWNY. Firma ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I GAZOWEGO LESZEK ZAKRZEWSKI ma następujący adres korespondencyjny ul. Wincentego Witosa  3A / 7 w miejscowości Świnoujście kod pocztowy 72-600 poczta Świnoujście powiat Świnoujście i we województwie ZACHODNIOPOMORSKIE.

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I GAZOWEGO LESZEK ZAKRZEWSKI w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I GAZOWEGO LESZEK ZAKRZEWSKI, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I GAZOWEGO LESZEK ZAKRZEWSKI.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Świnoujście

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy