baza firm

ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJA I NAPRAWA ANTEN RTV Zbigniew Janusz Szczecinek

Nazwa firmy ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJA I NAPRAWA ANTEN RTV Zbigniew Janusz Szczecinek

Nazwa: ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJA I NAPRAWA ANTEN RTV Zbigniew Janusz
Numer regon 320062973
NIP 6731271828
PKD 4329Z
Status firmy AKTYWNY
Adres UL. BOHATERÓW WARSZAWY 24 / 2
Miejscowość Szczecinek
Kod pocztowy 78-400
Poczta Szczecinek
Powiat szczecinecki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1986-09-05
Osoba reprezentująca ZBIGNIEW JANUSZ

 

Dodatkowe informacje o firmie ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJA I NAPRAWA ANTEN RTV Zbigniew Janusz:

Głównym profilem działalności firmy ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJA I NAPRAWA ANTEN RTV Zbigniew Janusz jest wpisany w PKD 4329Z. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecinek w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie szczecinecki. Firma ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJA I NAPRAWA ANTEN RTV Zbigniew Janusz jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 320062973 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 6731271828.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJA I NAPRAWA ANTEN RTV Zbigniew Janusz, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJA I NAPRAWA ANTEN RTV Zbigniew Janusz kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321501 0950262. Siedziba firmy mieści się pod adresem UL. BOHATERÓW WARSZAWY 24/ 2 78-400 Szczecinek. Firma ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJA I NAPRAWA ANTEN RTV Zbigniew Janusz jest reprezentowana przez ZBIGNIEW JANUSZ. Działalność firmy została rozpoczęta 1986-09-05 i na dzień dzisiejszy status firmy ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJA I NAPRAWA ANTEN RTV Zbigniew Janusz ma status AKTYWNY. Firma ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJA I NAPRAWA ANTEN RTV Zbigniew Janusz ma następujący adres korespondencyjny UL. BOHATERÓW WARSZAWY  24 / 2 w miejscowości SZCZECINEK kod pocztowy 78-400 poczta Szczecinek powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJA I NAPRAWA ANTEN RTV Zbigniew Janusz w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJA I NAPRAWA ANTEN RTV Zbigniew Janusz, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJA I NAPRAWA ANTEN RTV Zbigniew Janusz.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Szczecinek

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy