baza firm

ZAKŁAD WYROBU i NAPRAWY BRONI MYŚLIWSKIEJ RYSZARD SKWAREK Koszalin

Nazwa firmy ZAKŁAD WYROBU i NAPRAWY BRONI MYŚLIWSKIEJ RYSZARD SKWAREK Koszalin

Nazwa: ZAKŁAD WYROBU i NAPRAWY BRONI MYŚLIWSKIEJ RYSZARD SKWAREK
Numer regon 330059704
NIP 6691044686
PKD 2540Z
Status firmy AKTYWNY
Adres ul. Mieszka I-go 18 /
Miejscowość Koszalin
Kod pocztowy 75-132
Poczta Koszalin
Powiat Koszalin
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1978-05-10
Osoba reprezentująca RYSZARD SKWAREK

 

Dodatkowe informacje o firmie ZAKŁAD WYROBU i NAPRAWY BRONI MYŚLIWSKIEJ RYSZARD SKWAREK:

Głównym profilem działalności firmy ZAKŁAD WYROBU i NAPRAWY BRONI MYŚLIWSKIEJ RYSZARD SKWAREK jest wpisany w PKD 2540Z. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Koszalin w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie Koszalin. Firma ZAKŁAD WYROBU i NAPRAWY BRONI MYŚLIWSKIEJ RYSZARD SKWAREK jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 330059704 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 6691044686.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności ZAKŁAD WYROBU i NAPRAWY BRONI MYŚLIWSKIEJ RYSZARD SKWAREK, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z ZAKŁAD WYROBU i NAPRAWY BRONI MYŚLIWSKIEJ RYSZARD SKWAREK kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 326101 0949448. Siedziba firmy mieści się pod adresem ul. Mieszka I-go 18/ 75-132 Koszalin. Firma ZAKŁAD WYROBU i NAPRAWY BRONI MYŚLIWSKIEJ RYSZARD SKWAREK jest reprezentowana przez RYSZARD SKWAREK. Działalność firmy została rozpoczęta 1978-05-10 i na dzień dzisiejszy status firmy ZAKŁAD WYROBU i NAPRAWY BRONI MYŚLIWSKIEJ RYSZARD SKWAREK ma status AKTYWNY. Firma ZAKŁAD WYROBU i NAPRAWY BRONI MYŚLIWSKIEJ RYSZARD SKWAREK ma następujący adres korespondencyjny ul. Mieszka I-go  18 / w miejscowości Koszalin kod pocztowy 75-132 poczta Koszalin powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy ZAKŁAD WYROBU i NAPRAWY BRONI MYŚLIWSKIEJ RYSZARD SKWAREK w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o ZAKŁAD WYROBU i NAPRAWY BRONI MYŚLIWSKIEJ RYSZARD SKWAREK, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy ZAKŁAD WYROBU i NAPRAWY BRONI MYŚLIWSKIEJ RYSZARD SKWAREK.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Koszalin

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy