baza firm

ZDZISŁAW PIERZYNA Stargard Szczeciński

Nazwa firmy ZDZISŁAW PIERZYNA Stargard Szczeciński

Nazwa: ZDZISŁAW PIERZYNA
Numer regon 810180067
NIP 8541693616
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres K WIELKIEGO 7B / 7
Miejscowość Stargard Szczeciński
Kod pocztowy
Poczta Stargard Szczeciński
Powiat stargardzki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1986-01-10
Osoba reprezentująca ZDZISŁAW PIERZYNA

 

Dodatkowe informacje o firmie ZDZISŁAW PIERZYNA:

Głównym profilem działalności firmy ZDZISŁAW PIERZYNA jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Stargard Szczeciński w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie stargardzki. Firma ZDZISŁAW PIERZYNA jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 810180067 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8541693616.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności ZDZISŁAW PIERZYNA, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z ZDZISŁAW PIERZYNA kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321401 0979596. Siedziba firmy mieści się pod adresem K WIELKIEGO 7B/ 7 – Stargard Szczeciński. Firma ZDZISŁAW PIERZYNA jest reprezentowana przez ZDZISŁAW PIERZYNA. Działalność firmy została rozpoczęta 1986-01-10 i na dzień dzisiejszy status firmy ZDZISŁAW PIERZYNA ma status AKTYWNY. Firma ZDZISŁAW PIERZYNA ma następujący adres korespondencyjny K WIELKIEGO  7B / 7 w miejscowości STARGARD SZCZECIŃSKI kod pocztowy – poczta STARGARD SZCZECIŃSKI powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy ZDZISŁAW PIERZYNA w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o ZDZISŁAW PIERZYNA, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy ZDZISŁAW PIERZYNA.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Stargard Szczeciński

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy