baza firm

ZDZISŁAW PUŚLEDNIK Stargard Szczeciński

Nazwa firmy ZDZISŁAW PUŚLEDNIK Stargard Szczeciński

Nazwa: ZDZISŁAW PUŚLEDNIK
Numer regon 810954735
NIP 8541119202
PKD
Status firmy AKTYWNY
Adres H WIENIAWSKIEGO 30E / 4
Miejscowość Stargard Szczeciński
Kod pocztowy
Poczta Stargard Szczeciński
Powiat stargardzki
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1996-10-01
Osoba reprezentująca ZDZISŁAW PUŚLEDNIK

 

Dodatkowe informacje o firmie ZDZISŁAW PUŚLEDNIK:

Głównym profilem działalności firmy ZDZISŁAW PUŚLEDNIK jest wpisany w PKD . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Stargard Szczeciński w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE w powiecie stargardzki. Firma ZDZISŁAW PUŚLEDNIK jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 810954735 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 8541119202.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności ZDZISŁAW PUŚLEDNIK, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z ZDZISŁAW PUŚLEDNIK kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 321401 0979596. Siedziba firmy mieści się pod adresem H WIENIAWSKIEGO 30E/ 4 – Stargard Szczeciński. Firma ZDZISŁAW PUŚLEDNIK jest reprezentowana przez ZDZISŁAW PUŚLEDNIK. Działalność firmy została rozpoczęta 1996-10-01 i na dzień dzisiejszy status firmy ZDZISŁAW PUŚLEDNIK ma status AKTYWNY. Firma ZDZISŁAW PUŚLEDNIK ma następujący adres korespondencyjny H WIENIAWSKIEGO  30E / 4 w miejscowości STARGARD SZCZECIŃSKI kod pocztowy – poczta STARGARD SZCZECIŃSKI powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy ZDZISŁAW PUŚLEDNIK w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o ZDZISŁAW PUŚLEDNIK, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy ZDZISŁAW PUŚLEDNIK.

 

Zobacz również oferty: 

Pożyczka Stargard Szczeciński

 

 

 

polub nas
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdź

Polecane wpisy